Nikon Z50 II
Nikon Z50 II
Zobraziť / skryť popisDruh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: APS-C
Počet pixelov: 20.9 megapixelov
Max. rozlíšenie: 5568 × 3712
Druh senzora: CMOS
Uzávierka: 30 - 1/4000 sek., bulb
Meranie expozície: TTL pomocou obrazového snímača fotoaparátu
ISO: Auto, 100-51200 (rozšíriteľné na 204800)
Hľadáčik: elektronický, OLED, 2.36 mil. bodov
LCD displej: 3.2″, 1.04 mil. bodov
Vstavaný blesk: áno, smerné číslo 7 (pre ISO 100)
Video: 4K, Full HD (súbory MOV, MP4)
Bajonet: Nikon Z
Pamäťová karta: 1x SD, SDHC, SDXC (kompatibilné s normou UHS-II)
Batéria: EN-EL25a (alternatívne EN-EL25)
Hmotnosť: 550g (s batériou a pamäťovou kartou)
Rozmery: 127 × 96.8 × 66.5 mm
Odporúčané príslušenstvo pre Nikon Z50 II
Objektívy pre Nikon Z50 II
Špecifikácia Nikon Z50 II
| Výrobca | Nikon |
|---|---|
| Model | Nikon Z50 II |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | APS-C |
| Počet pixelov | 20.9 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 5568 × 3712 |
| Druh senzora | CMOS |
| Uzávierka | 30 - 1/4000 sek., bulb |
| Meranie expozície | TTL pomocou obrazového snímača fotoaparátu |
| ISO | Auto, 100-51200 (rozšíriteľné na 204800) |
| Hľadáčik | elektronický, OLED, 2.36 mil. bodov |
| LCD displej | 3.2″, 1.04 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | áno, smerné číslo 7 (pre ISO 100) |
| Video | 4K, Full HD (súbory MOV, MP4) |
| Bajonet | Nikon Z |
| Pamäťová karta | 1x SD, SDHC, SDXC (kompatibilné s normou UHS-II) |
| Batéria | EN-EL25a (alternatívne EN-EL25) |
| Hmotnosť | 550g (s batériou a pamäťovou kartou) |
| Rozmery | 127 × 96.8 × 66.5 mm |






















































































































