Laowa Argus 33mm f/0.95 CF APO Nikon Z
Laowa Argus 33mm f/0.95 CF APO Nikon Z
Extrémne svetelný plne manuálny objektív z exkluzívnej série Argus. Vykreslí formát senzora s veľkosťou APS-C.
Základné vlastnosti:
- vysoká svetelnosť až f/0.95
- optická konštrukcia s APO členom
- minimálna vzdialenosť už od 35cm
- dlhý chod zaostrovacieho krúžka
- nízky breathing
- IF vnútorné zaostrovanie, pri zaostrovaní sa nemení dĺžka objektívu
- plynulý chod clonového krúžka
- výnimočný bokeh
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 33mm
Optická konštrukcia: 14 členov / 9 skupín
Svetelnosť: f/0.95
Max. clona: f/11
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 35cm
Priemer filtrov: 62mm
Zorný uhol: 46.2° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 71.5 x 83 mm
Hmotnosť: 590g
Bajonet: Nikon Z
Špecifikácia: Laowa Argus 33mm f/0.95 CF APO Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 33mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/0.95 |
| Max. clona | f/11 |
| Optická konštrukcia | 14 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 35cm |
| Priemer filtrov | 62mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 71.5 x 83 mm |
| Hmotnosť | 590g |
| Bajonet | Nikon Z |


























































