TTArtisan 50mm f/0.95 APS-C Nikon Z
- Výrobca: TTArtisan
- Kód produktu: 90850
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
269,00€ s DPH
TTArtisan 50mm f/0.95 APS-C Nikon Z
Extrémne svetelný plne manuálny objektív pre formát APS-C.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 50mm
Optická konštrukcia: 8 členov / 6 skupín
Clonový rozsah: f/0.95 - f/16
Počet lamiel clony: 10
Min. vzdialenosť: 0.5m
Priemer filtrov: 58mm
Zorný uhol: 32° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery: 64 x 63 mm
Hmotnosť: 438g
Bajonet: Nikon Z
Špecifikácia: TTArtisan 50mm f/0.95 APS-C Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 50mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/0.95 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 8 členov / 6 skupín |
| Počet lamiel clony | 10 |
| Min. vzdialenosť | 0.5m |
| Priemer filtrov | 58mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 64 x 63 mm |
| Hmotnosť | 438g |
| Bajonet | Nikon Z |




























































