Laowa 11mm f/4.5 FF RL Nikon Z
Laowa 11mm f/4.5 FF RL Nikon Z
Plne manuálny širokouhlý objektív pre fotoaparáty s veľkosťou senzora Full Frame. Vyniká extrémne malými rozmermi a nízkou hmotnosťou pri zachovaní optických a mechanických vlastností bez kompromisov.
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 11mm
Optická konštrukcia: 14 členov / 10 skupín
Svetelnosť: f/4.5
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 5
Min. vzdialenosť: 19cm
Priemer filtrov: 62mm, možnosť dokúpiť držiak na hranaté filtre
Zorný uhol: 126° (Full Frame)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 63.5 x 58 mm
Hmotnosť: 254g
Farba: čierna
Bajonet: Nikon Z
Súvisiace produkty
Doprava zdarma
180,00€
Info v obchode
Špecifikácia: Laowa 11mm f/4.5 FF RL Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 11mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/4.5 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 14 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 5 |
| Min. vzdialenosť | 19cm |
| Priemer filtrov | 62mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 63.5 x 58 mm |
| Hmotnosť | 254g |
| Bajonet | Nikon Z |



























































