Laowa 9mm f/2.8 Zero-D Nikon Z
Laowa 9mm f/2.8 Zero-D Nikon Z
Plne manuálny širokouhlý objektív s výbornou svetelnosťou f/2.8.
Vykreslí formát snímača s veľkosťou APS-C.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 9mm
Optická konštrukcia: 15 členov / 10 skupín
Svetelnosť: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 7
Min. vzdialenosť: 12cm
Priemer filtrov: 49mm
Zorný uhol: 113° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 60 x 53 mm
Hmotnosť: 215g
Bajonet: Nikon Z
Špecifikácia: Laowa 9mm f/2.8 Zero-D Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 9mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 15 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 12cm |
| Priemer filtrov | 49mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 60 x 53 mm |
| Hmotnosť | 215g |
| Bajonet | Nikon Z |
































