Viltrox AF 33mm f/1.4 APS-C Nikon Z
- Výrobca: Viltrox
- Kód produktu: 55014
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
306,00€ s DPH
Viltrox AF 33mm f/1.4 APS-C Nikon Z
Kompaktný objektív s automatickým zaostrovaním pre fotoaparáty s bajonetom Nikon Z vykreslí veľkosť formátu snímača APS-C.
Základné vlastnosti:
AF - automatické zaostrovanie (STM motor)
IF - vnútorné zaostrovanie
ED - optický člen s nízkou disperziou
HR - optický člen s vysokým indexom lomu
USB - možnosť aktualizovať firmware cez integrovaný USB port
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 33mm
Optická konštrukcia: 10 členov / 9 skupín
Svetelnosť: f/1.4
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 40cm
Priemer filtrov: 52mm
Zorný uhol: 45.7°
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 69 x 73 mm
Hmotnosť: 310g
Farba: čierna
Bajonet: Nikon Z
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 33mm f/1.4 APS-C Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 33mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 10 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 40cm |
| Priemer filtrov | 52mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 69 x 73 mm |
| Hmotnosť | 310g |
| Bajonet | Nikon Z |






























































