7Artisans 50mm f/1.05 Nikon Z
- Výrobca: 7Artisans
- Kód produktu: 90531
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
499,00€ s DPH
7Artisans 50mm f/1.05 Nikon Z
Vysoko svetelný plne manuálny Full Frame objektív.
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 50mm
Optická konštrukcia: 10 členov / 7 skupín
Clonový rozsah: f/1.05 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamiel clony: 13
Min. vzdialenosť: 57cm
Priemer filtrov: 58mm
Zorný uhol: 46° (Full Frame)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 60.5 x 86.2 mm
Hmotnosť: 606g
Bajonet: Nikon Z
Špecifikácia: 7Artisans 50mm f/1.05 Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 50mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/1.05 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 10 členov / 7 skupín |
| Počet lamiel clony | 13 |
| Min. vzdialenosť | 57cm |
| Priemer filtrov | 58mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 60.5 x 86.2 mm |
| Hmotnosť | 606g |
| Bajonet | Nikon Z |




























































