Viltrox AF 28mm f/4.5 Nikon Z
- Výrobca: Viltrox
- Kód produktu: 55056
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Cena dopravy od 3,90€. Pre objednávky nad 100€ doprava zdarma
-
99,00€ s DPH
Viltrox AF 28mm f/4.5 Nikon Z
Extrémne malý a ľahký objektív typu pancake s automatickým zaostrovaním navrhnutý pre fotoaparáty s bajonetom Nikon Z.
Objektív má fixnú clonu f/4.5 a vykreslí veľkosť snímača Full Frame.
Inovatívny dizajn s posuvnou páčkou v prednej časti umožňuje rýchle otvorenie a zatvorenie objektívu bez nutnosti používať klasickú ochrannú krytku.
Napriek nízkej hmotnosti má objektív kovový bajonet.
Základné vlastnosti:
• automatické zaostrovanie (VCM motor)
• vnútorné zaostrovanie
• antireflexná úprava HD Nano s vodoodpudivým povrchom
• optické členy s nízkou disperziou
• asférické optické členy
• možnosť aktualizovať firmvér cez integrovaný port USB-C
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 28mm
Optická konštrukcia: 6 členov / 6 skupín
Svetelnosť: f/4.5
Max. clona: f/4.5
Min. vzdialenosť: 35cm
Priemer filtrov: nemá závit
Zorný uhol: 73.42°
Zaostrovanie: AF (VCM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 65.3 x 16.8 mm
Hmotnosť: 80g
Bajonet: Nikon Z
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x zadná krytka
Špecifikácia: Viltrox AF 28mm f/4.5 Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 28mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/4.5 |
| Max. clona | f/4.5 |
| Optická konštrukcia | 6 členov / 6 skupín |
| Min. vzdialenosť | 35cm |
| Priemer filtrov | - |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 65.3 x 16.8 mm |
| Hmotnosť | 80g |
| Bajonet | Nikon Z |









