TTArtisan 17mm f/1.4 APS-C Nikon Z
- Výrobca: TTArtisan
- Kód produktu: 90832
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
149,00€ s DPH
TTArtisan 17mm f/1.4 APS-C Nikon Z
Svetelný plne manuálny objektív pre formát APS-C.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 17mm
Optická konštrukcia: 9 členov / 8 skupín
Clonový rozsah: f/1.4 - f/16
Počet lamiel clony: 10
Min. vzdialenosť: 20cm
Priemer filtrov: 40.5mm
Zorný uhol: 81° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 63 x 60 mm
Hmotnosť: 273g
Farba: čierna
Bajonet: Nikon Z
Špecifikácia: TTArtisan 17mm f/1.4 APS-C Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 17mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 9 členov / 8 skupín |
| Počet lamiel clony | 10 |
| Min. vzdialenosť | 20cm |
| Priemer filtrov | 40.5mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 63 x 60 mm |
| Hmotnosť | 273g |
| Bajonet | Nikon Z |



















