Viltrox AF 50mm f/2.0 Nikon Z
Viltrox AF 50mm f/2.0 Nikon Z
Kompaktný full-frame objektív zo série Air má automatické zaostrovanie a je navrhnutý pre fotoaparáty s bajonetom Nikon Z.
Ponúka štandardnú ohniskovú vzdialenosť 50mm, ktorá vykresľuje prirodzené a realistické snímky a je vhodná na portréty, zábery ulíc, krajinu, každodenné momentky a vlogovanie.
Základné vlastnosti:
• automatické zaostrovanie (STM motor)
• vnútorné zaostrovanie
• antireflexná úprava HD Nano s vodoodpudivým povrchom
• optické členy s nízkou disperziou
• optické členy s vysokým indexom lomu
• asférický optický člen
• možnosť aktualizovať firmvér cez integrovaný port USB-C
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 50mm
Optická konštrukcia: 13 členov / 9 skupín
Svetelnosť: f/2.0
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 51cm
Priemer filtrov: 58mm
Zorný uhol: 47.4°
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 68 x 58.6 mm
Hmotnosť: 220g
Bajonet: Nikon Z
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 50mm f/2.0 Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 50mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/2.0 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 13 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 51cm |
| Priemer filtrov | 58mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 68 x 58.6 mm |
| Hmotnosť | 220g |
| Bajonet | Nikon Z |



































































