Viltrox AF 56mm f/1.2 Pro APS-C Nikon Z
Viltrox AF 56mm f/1.2 Pro APS-C Nikon Z
Vysokosvetelný objektív Viltrox zo série PRO vyniká precíznym spracovaním, celokovovým telom a prvotriednou optikou.
Určený je pre fotoaparáty s bajonetom Nikon Z, pričom vykreslí veľkosť formátu snímača APS-C.
Objektív má ohniskovú vzdialenosť ekvivalentnú full-frame formátu 84mm, ktorá v kombinácii so svetelnosťou f/1.2 umožňuje snímanie portrétov s výrazným bokehom.
Základné vlastnosti:
• automatické zaostrovanie (Dual HyperVCM motor)
• vnútorné zaostrovanie
• asférický optický člen
• optický člen s nízkou disperziou
• optické členy s vysokým indexom lomu
• HD Nano antireflexná úprava
• celokovové telo z hliníkovej zliatiny
• utesnenie proti prachu a striekajúcej vode
• clonový prstenec so samostatnou polohou Auto
• prepínač chodu clonového krúžka Click On/Off
• prepínač AF/MF
• funkčné tlačidlo
• možnosť aktualizovať firmvér cez integrovaný port USB-C
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 56mm
Optická konštrukcia: 13 členov / 8 skupín
Svetelnosť: f/1.2
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 11
Min. vzdialenosť: 50cm
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 28°
Zaostrovanie: AF (Dual HyperVCM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 78.4 x 94.1 mm
Hmotnosť: 595g
Bajonet: Nikon Z
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 56mm f/1.2 Pro APS-C Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 56mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.2 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 13 členov / 8 skupín |
| Počet lamiel clony | 11 |
| Min. vzdialenosť | 50cm |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 78.4 x 94.1 mm |
| Hmotnosť | 595g |
| Bajonet | Nikon Z |



























































