Viltrox AF 85mm f/1.4 Pro Nikon Z
Viltrox AF 85mm f/1.4 Pro Nikon Z
Vysokosvetelný objektív Viltrox zo série PRO vyniká precíznym spracovaním, celokovovým telom a prvotriednou optikou.
Určený je pre fotoaparáty s bajonetom Nikon Z, pričom vykreslí veľkosť formátu snímača Full-Frame.
Objektív má ohniskovú vzdialenosť 85mm, ktorá v kombinácii so svetelnosťou f/1.4 umožňuje snímanie portrétov s výrazným bokehom.
Základné vlastnosti:
• automatické zaostrovanie (Dual HyperVCM motor)
• vnútorné zaostrovanie
• asférický optický člen
• optické členy s nízkou disperziou
• optické členy s vysokým indexom lomu
• HD Nano antireflexná úprava
• celokovové telo z hliníkovej zliatiny
• utesnenie proti prachu a striekajúcej vode
• clonový prstenec so samostatnou polohou Auto
• prepínač chodu clonového krúžka Click On/Off
• prepínač AF/MF
• funkčné tlačidlo
• možnosť aktualizovať firmvér cez integrovaný port USB-C
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 85mm
Optická konštrukcia: 15 členov / 11 skupín
Svetelnosť: f/1.4
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 11
Min. vzdialenosť: 79cm
Priemer filtrov: 77mm
Zorný uhol: 28° (full frame)
Zaostrovanie: AF (Dual HyperVCM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 84.5 x 110.6 mm
Hmotnosť: 835g
Bajonet: Nikon Z
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 85mm f/1.4 Pro Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 85mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 15 členov / 11 skupín |
| Počet lamiel clony | 11 |
| Min. vzdialenosť | 79cm |
| Priemer filtrov | 77mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 84.5 x 110.6 mm |
| Hmotnosť | 835g |
| Bajonet | Nikon Z |
Video: Viltrox AF 85mm f/1.4 Pro Nikon Z
Filtre pre Viltrox AF 85mm f/1.4 Pro Nikon Z
139,00€





































































