Laowa 10-18mm f/4.5-5.6 Zoom Nikon Z
Laowa 10-18mm f/4.5-5.6 Zoom Nikon Z
Plne manuálny širokouhlý zoom objektív pre fotoaparáty s veľkosťou senzora Full Frame.
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 10-18mm
Optická konštrukcia: 14 členov / 10 skupín
Svetelnosť: f/4.5-5.6
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 5
Min. vzdialenosť: 15cm
Priemer filtrov: 37mm - zadný závit, možnosť dokúpiť držiak na hranaté filtre
Zorný uhol: 102° - 130° (Full Frame)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 70 x 90.9 mm
Hmotnosť: 496g
Bajonet: Nikon Z
Špecifikácia: Laowa 10-18mm f/4.5-5.6 Zoom Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 10-18mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/4.5-5.6 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 14 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 5 |
| Min. vzdialenosť | 15cm |
| Priemer filtrov | 37mm - zadný závit |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 70 x 90.9 mm |
| Hmotnosť | 496g |
| Bajonet | Nikon Z |



