Nikon Zfc
Nikon Zfc
Zobraziť / skryť popisSenzor: DX (23,5 x 15,7 mm), CMOS
Počet efektívnych pixelov: 20,9 megapixelov
Rozlíšenie: 5568 x 3712
Bajonet: Z bajonet
Zaostrovanie: 209 bodov AF
Meranie expozície: meranie expozície TTL pomocou obrazového snímača
Rozsah merania: -4 až +17 EV
Korekcia expozície: +/-3 EV v krokoch po 1/3, 1/2; (–5 až +5 EV, keď je volič korekcie expozície nastavený na [c])
Citlivosť ISO: auto, 100 - 51200 (rozšíriteľné na 204800)
Uzávierka: štrbinová elektronicky riadená s vertikálnym chodom mechanická, s použitím elektronickej prvej lamely, elektronická uzávierka
Rýchlosť: 30-1/4000 sek. (s krokom 1/3), bulb, pomocou voliča času uzávierky 1/4000 až 4 sek. (s krokom 1EV)
X-synchronizácia: 1/200 s
Hľadáčik: 1cm (0,39-palcový) OLED, 2 360 000 bodov, pokrytie pribl. 100%, zväčšenie 1,02x, bod oka 19,5mm
Korekcia dioptrií: -3 až +3
LCD displej: 7,5 cm (3,0-palcový), pribl. 1 040 000 bodov, pokrytie 100%
Vstavaný blesk: nemá
Sériové snímanie: max. 11 sn./sek.
Live View: áno
Video: 4K, Full HD
WiFi: áno
Bluetooth: áno
GPS: nie
Pamäťová karta: 1x SD, SDHC, SDXC (kompatibilné s normou UHS-I)
Batéria: nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL25
Rozmery (Š x V x H): 134,5 × 93,5 × 43,5 mm
Hmotnosť (vrátane batérie a pamäťovej karty): pribl. 445 g
Odporúčané príslušenstvo pre Nikon Zfc
Objektívy pre Nikon Zfc
Špecifikácia Nikon Zfc
| Výrobca | Nikon |
|---|---|
| Model | Nikon Zfc |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | APS-C |
| Počet pixelov | 20.9 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 5568 × 3712 |
| Druh senzora | CMOS |
| Uzávierka | 30 - 1/4000 sek. (pomocou voliča času uzávierky 4 sek. - 1/4000), bulb |
| Meranie expozície | TTL pomocou obrazového snímača fotoaparátu |
| ISO | Auto, 100-51200 (rozšíriteľné na 204800) |
| Hľadáčik | elektronický, 2.36 mil. bodov |
| LCD displej | 3.0″, 1.04 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 4K, Full HD |
| Bajonet | Nikon Z |
| Pamäťová karta | 1x SD, SDHC, SDXC (kompatibilné s normou UHS-I) |
| Batéria | EN-EL25 |
| Hmotnosť | 445g |
| Rozmery | 134.5 × 93.5 × 43.5 mm |























































































































