Fujifilm X-T50
Fujifilm X-T50
Zobraziť / skryť popisDruh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: APS-C
Počet pixelov: 40.2 megapixelov
Max. rozlíšenie: 7728 x 5152
Druh senzora: BSI-CMOS
Uzávierka: mechanická do 1/4000 sek., elektronická do 1/180000 sek.
Meranie expozície: 256-zónové meranie
ISO: 125 - 12 800 (rozšíriteľné na 64 - 51 200)
Hľadáčik: elektronický, 2.36 mil. bodov, OLED
LCD displej: 3″, 1.84 mil. bodov
Vstavaný blesk: áno
Video: 6240 x 3510, 4K, Full HD
Bajonet: Fujifilm X
Pamäťová karta: 1x SD/SDHC/SDXC (UHS-I, II)
Batéria: NP-W126S (NP-W126)
Hmotnosť: 438g (vrátane batérie a pamäťovej karty)
Rozmery: 123.8 x 84 x 48.8 mm
Odporúčané príslušenstvo pre Fujifilm X-T50
Objektívy pre Fujifilm X-T50
Špecifikácia Fujifilm X-T50
| Výrobca | Fujifilm |
|---|---|
| Model | X-T50 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | APS-C |
| Počet pixelov | 40.2 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 7728 x 5152 |
| Druh senzora | BSI-CMOS |
| Uzávierka | mechanická do 1/4000 sek., elektronická do 1/180000 sek. |
| Meranie expozície | 256-zónové meranie |
| ISO | 125 - 12 800 (rozšíriteľné na 64 - 51 200) |
| Hľadáčik | elektronický, 2.36 mil. bodov, OLED |
| LCD displej | 3″, 1.84 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | áno |
| Video | 6240 x 3510, 4K, Full HD |
| Bajonet | Fujifilm X |
| Pamäťová karta | 1x SD/SDHC/SDXC (UHS-I, II) |
| Batéria | NP-W126S (NP-W126) |
| Hmotnosť | 438g (vrátane batérie a pamäťovej karty) |
| Rozmery | 123.8 x 84 x 48.8 mm |




















































































