7Artisans 55mm f/1.4 Mark II Fujifilm X
- Výrobca: 7Artisans
- Kód produktu: 90536
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
149,00€ s DPH
7Artisans 55mm f/1.4 Mark II Fujifilm X
Vysoko svetelný plne manuálny objektív.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 55mm
Optická konštrukcia: 6 členov / 5 skupín
Clonový rozsah: f/1.4 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 42cm
Priemer filtrov: 52mm
Zorný uhol: 29.5° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 60 x 65 mm
Hmotnosť: 358g
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: 7Artisans 55mm f/1.4 Mark II Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 55mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 6 členov / 5 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 42cm |
| Priemer filtrov | 52mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 60 x 65 mm |
| Hmotnosť | 358g |
| Bajonet | Fujifilm X |




























































