Viltrox AF PRO 75mm f/1.2 XF pre Fujifilm X
- Výrobca: Viltrox
- Kód produktu: 55036
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
553,00€ s DPH
Viltrox AF PRO 75mm f/1.2 XF pre Fujifilm X
Vysokosvetelný objektív Viltrox zo série PRO vyniká precíznym spracovaním, celokovovým telom a prvotriednou optikou.
Základné vlastnosti:
• automatické zaostrovanie (STM motor)
• vnútorné zaostrovanie
• japonské optické sklo Hoya
• antireflexná úprava HD Nano s vodoodpudivým povrchom
• optické členy s nízkou disperziou
• optické členy s vysokým indexom lomu
• celokovové telo z hliníkovej zliatiny
• utesnenie proti vode a prachu
• clonový prstenec so samostatnou polohou Auto
• možnosť aktualizovať firmware cez integrovaný USB port
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 75mm
Optická konštrukcia: 16 členov / 11 skupín
Svetelnosť: f/1.2
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 11
Min. vzdialenosť: 88cm
Priemer filtrov: 77mm
Zorný uhol: 21.35°
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 87 x 101 mm
Hmotnosť: 670g
Bajonet: Fujifilm X
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF PRO 75mm f/1.2 XF pre Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 75mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.2 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 16 členov / 11 skupín |
| Počet lamiel clony | 11 |
| Min. vzdialenosť | 88cm |
| Priemer filtrov | 77mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 87 x 101 mm |
| Hmotnosť | 670g |
| Bajonet | Fujifilm X |
Video: Viltrox AF PRO 75mm f/1.2 XF pre Fujifilm X
Filtre pre Viltrox AF PRO 75mm f/1.2 XF pre Fujifilm X
139,00€



































































