Meike AF 85mm f/1.8 FF STM Fujifilm X
- Výrobca: Meike
- Kód produktu: 26305
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame zajtra 28.4.2026
- Kuriér GLS - odosielame zajtra 28.4.2026
- Pošta - odosielame zajtra 28.4.2026
-
-
Doprava zdarma
-
229,00€ s DPH
Meike AF 85mm f/1.8 FF STM Fujifilm X
Svetelný objektív s automatickým zaostrovaním.
Vďaka technológii vnútorného zaostrovania sa objektív počas zaostrovania nevysúva ani neotáča, má konštantnú dĺžku.
Integrovaný micro USB port umožňuje online aktualizáciu firmvéru.
Súčasťou balenia je aj slnečná clona.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 85mm
Optická konštrukcia: 9 členov / 6 skupín
Svetelnosť: f/1.8
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 85cm
Priemer filtrov: 67mm
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 79.5 x 95 mm
Hmotnosť: 386g
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: Meike AF 85mm f/1.8 FF STM Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 85mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 9 členov / 6 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 85cm |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 79.5 x 95 mm |
| Hmotnosť | 386g |
| Bajonet | Fujifilm X |























































