Viltrox AF 15mm f/1.7 Air XF Fujifilm X
- Výrobca: Viltrox
- Kód produktu: 55006
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
236,00€ s DPH
Viltrox AF 15mm f/1.7 Air XF Fujifilm X
Malý a ľahký širokouhlý objektív zo série Air s automatickým zaostrovaním je navrhnutý pre fotoaparáty s bajonetom Fujifilm X.
Ponúka ohniskovú vzdialenosť 15mm, ktorá je ideálna na zachytenie pouličných scén, krajiny, architektúry, interiérov a vďaka svetelnosti f/1.7 aj na prácu v horších svetelných podmienkach.
Základné vlastnosti:
• automatické zaostrovanie (STM motor)
• vnútorné zaostrovanie
• antireflexná úprava
• asférické optické členy
• optické členy s nízkou disperziou
• optické členy s vysokým indexom lomu
• možnosť aktualizovať firmvér cez integrovaný port USB-C
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 15mm
Optická konštrukcia: 12 členov / 10 skupín
Svetelnosť: f/1.7
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 23cm
Priemer filtrov: 58mm
Zorný uhol: 84.9°
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 65 x 56.7 mm
Hmotnosť: 180g
Bajonet: Fujifilm X
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 15mm f/1.7 Air XF Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 15mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.7 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 12 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 23cm |
| Priemer filtrov | 58mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 65 x 56.7 mm |
| Hmotnosť | 180g |
| Bajonet | Fujifilm X |
































































