TTArtisan 35mm f/1.4 Fujifilm X
- Výrobca: TTArtisan
- Kód produktu: 90821
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
109,00€ s DPH
TTArtisan 35mm f/1.4 Fujifilm X
Svetelný plne manuálny objektív.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 35mm
Optická konštrukcia: 7 členov / 6 skupín
Clonový rozsah: f/1.4 - f/16
Počet lamiel clony: 10
Min. vzdialenosť: 28cm
Priemer filtrov: 39mm
Zorný uhol: 45° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 56 x 48 mm
Hmotnosť: 180g
Farba: čierna
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: TTArtisan 35mm f/1.4 Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 35mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 7 členov / 6 skupín |
| Počet lamiel clony | 10 |
| Min. vzdialenosť | 28cm |
| Priemer filtrov | 39mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 56 x 48 mm |
| Hmotnosť | 180g |
| Bajonet | Fujifilm X |

