7Artisans 50mm f/0.95 Fujifilm X
- Výrobca: 7Artisans
- Kód produktu: 90544
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
249,90€ s DPH
7Artisans 50mm f/0.95 Fujifilm X
Vysoko svetelný plne manuálny objektív.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 50mm
Optická konštrukcia: 7 členov / 5 skupín
Clonový rozsah: f/0.95 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamiel clony: 13
Min. vzdialenosť: 45cm
Priemer filtrov: 62mm
Zorný uhol: 31.8° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 67.5 x 60.2 mm
Hmotnosť: 416g
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: 7Artisans 50mm f/0.95 Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 50mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/0.95 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 7 členov / 5 skupín |
| Počet lamiel clony | 13 |
| Min. vzdialenosť | 45cm |
| Priemer filtrov | 62mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 67.5 x 60.2 mm |
| Hmotnosť | 416g |
| Bajonet | Fujifilm X |
























































