7Artisans 50mm f/1.8 Fujifilm X
- Výrobca: 7Artisans
- Kód produktu: 90540
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Cena dopravy od 3,90€. Pre objednávky nad 100€ doprava zdarma
-
89,90€ s DPH
7Artisans 50mm f/1.8 Fujifilm X
Plne manuálny svetelný objektív kompaktných rozmerov.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 50mm
Optická konštrukcia: 6 členov / 5 skupín
Clonový rozsah: f/1.8 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamiel clony: 12
Min. vzdialenosť: 50cm
Priemer filtrov: 52mm
Zorný uhol: 32° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 55 x 40 mm
Hmotnosť: 167g
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: 7Artisans 50mm f/1.8 Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 50mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 6 členov / 5 skupín |
| Počet lamiel clony | 12 |
| Min. vzdialenosť | 50cm |
| Priemer filtrov | 52mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 55 x 40 mm |
| Hmotnosť | 167g |
| Bajonet | Fujifilm X |




























































