TTArtisan 23mm f/1.4 Fujifilm X (Black & Silver)
- Výrobca: TTArtisan
- Kód produktu: 90814
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
159,00€ s DPH
TTArtisan 23mm f/1.4 Fujifilm X (Black & Silver)
Plne manuálny objektív vyniká malými rozmermi a retro dizajnom.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 23mm
Optická konštrukcia: 8 členov / 6 skupín
Clonový rozsah: f/1.4 - f/16
Počet lamiel clony: 10
Min. vzdialenosť: 20cm
Priemer filtrov: 43mm
Zorný uhol: 62° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 60 x 40.5 mm
Hmotnosť: 224g
Farba: čierna a strieborná
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: TTArtisan 23mm f/1.4 Fujifilm X (Black & Silver)
| Ohnisková vzdialenosť | 23mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 8 členov / 6 skupín |
| Počet lamiel clony | 10 |
| Min. vzdialenosť | 20cm |
| Priemer filtrov | 43mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 60 x 40.5 mm |
| Hmotnosť | 224g |
| Bajonet | Fujifilm X |













