Viltrox AF 9mm f/2.8 Air XF Fujifilm X
- Výrobca: Viltrox
- Kód produktu: 55072
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
195,00€ s DPH
Viltrox AF 9mm f/2.8 Air XF Fujifilm X
Malý a ľahký ultra-širokouhlý objektív zo série Air s automatickým zaostrovaním je navrhnutý pre fotoaparáty s bajonetom Fujifilm X.
Ponúka ohniskovú vzdialenosť 9mm, ktorá je ideálna pri snímaní krajiny, širokouhlého interiéru a zároveň umožňuje zachytiť viac pozadia v zábere.
Základné vlastnosti:
• automatické zaostrovanie (STM motor)
• vnútorné zaostrovanie
• antireflexná úprava
• asférické optické členy
• optické členy s nízkou disperziou
• optické členy s vysokým indexom lomu
• možnosť aktualizovať firmvér cez integrovaný port USB-C
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 9mm
Optická konštrukcia: 13 členov / 11 skupín
Svetelnosť: f/2.8
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 7
Min. vzdialenosť: 13cm
Priemer filtrov: 58mm
Zorný uhol: 113.8°
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 65 x 56.7 mm
Hmotnosť: 175g
Bajonet: Fujifilm X
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 9mm f/2.8 Air XF Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 9mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 13 členov / 11 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 13cm |
| Priemer filtrov | 58mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 65 x 56.7 mm |
| Hmotnosť | 175g |
| Bajonet | Fujifilm X |
































































