Fujifilm X-T5
Fujifilm X-T5
Zobraziť / skryť popisSenzor: APS-C, BSI-CMOS
Počet efektívnych pixelov: 40.2 Mpx
Max. rozlíšenie: 7728 x 5152
Video: 6240x3510, 4096x2160, 4K, Full HD
LCD displej: 3" (dotykový)
Bajonet: Fujifilm X
Odporúčané príslušenstvo pre Fujifilm X-T5
Objektívy pre Fujifilm X-T5
Špecifikácia Fujifilm X-T5
| Výrobca | Fujifilm |
|---|---|
| Model | X-T5 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | APS-C |
| Počet pixelov | 40.2 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 7728 x 5152 |
| Druh senzora | BSI-CMOS |
| Uzávierka | mechanická do 1/8000 sek., elektronická do 1/180000 sek., bulb |
| Meranie expozície | 256-zónové meranie |
| ISO | 125 - 12 800 (rozšíriteľné na 64 - 51 200) |
| Hľadáčik | elektronický, 3.69 mil. bodov |
| LCD displej | 3″, 1.84 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 6240x3510, 4096x2160, 4K, Full HD |
| Bajonet | Fujifilm X |
| Pamäťová karta | 2x UHS-II SD |
| Batéria | NP-W235 |
| Hmotnosť | 557g |
| Rozmery | 129.5 x 91 x 63.8 mm |























































































