Fujifilm X-S20
Fujifilm X-S20
Zobraziť / skryť popisSenzor: APS-C, BSI-CMOS
Počet efektívnych pixelov: 26 Mpx
Max. rozlíšenie: 6240 x 4160
Video: 6240x4160, 4096x2160, 4K, Full HD
LCD displej: 3" (dotykový)
Bajonet: Fujifilm X
Odporúčané príslušenstvo pre Fujifilm X-S20
Objektívy pre Fujifilm X-S20
Špecifikácia Fujifilm X-S20
| Výrobca | Fujifilm |
|---|---|
| Model | X-S20 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | APS-C |
| Počet pixelov | 26.1 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 6240 x 4160 |
| Druh senzora | BSI-CMOS |
| Uzávierka | mechanická do 1/4000 sek., elektronická do 1/32000 sek., bulb |
| Meranie expozície | 256-zónové meranie |
| ISO | 160 - 12 800 (rozšíriteľné na 80 - 51 200) |
| Hľadáčik | elektronický, 2.36 mil. bodov |
| LCD displej | 3″, 1.84 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | áno |
| Video | 6240x4160, 4096x2160, 4K, Full HD |
| Bajonet | Fujifilm X |
| Pamäťová karta | 1x SD/SDHC/SDXC (UHS-II) |
| Batéria | NP-W235 |
| Hmotnosť | 491g |
| Rozmery | 127.7 x 85.1 x 65.4 mm |






















































































