Fujifilm X-M5
Fujifilm X-M5
Zobraziť / skryť popisDruh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: APS-C
Počet pixelov: 26.1 megapixelov
Max. rozlíšenie: 6240 x 4160
Druh senzora: BSI-CMOS
Uzávierka: mechanická do 1/4000 sek., elektronická do 1/32000 sek.
Meranie expozície: 256-zónové meranie
ISO: 160 - 12 800 (rozšíriteľné na 80 - 51 200)
Hľadáčik: nemá
LCD displej: 3″, 1.04 mil. bodov
Vstavaný blesk: nie
Video: 6240 x 4160, 4K, Full HD
Bajonet: Fujifilm X
Pamäťová karta: 1x SD/SDHC/SDXC (UHS-I)
Batéria: NP-W126S (NP-W126)
Hmotnosť: 355g (vrátane batérie a pamäťovej karty)
Rozmery: 112 x 67 x 38 mm
Odporúčané príslušenstvo pre Fujifilm X-M5
Objektívy pre Fujifilm X-M5
Špecifikácia Fujifilm X-M5
| Výrobca | Fujifilm |
|---|---|
| Model | X-M5 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | APS-C |
| Počet pixelov | 26.1 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 6240 x 4160 |
| Druh senzora | BSI-CMOS |
| Uzávierka | mechanická do 1/4000 sek., elektronická do 1/32000 sek. |
| Meranie expozície | 256-zónové meranie |
| ISO | 160 - 12 800 (rozšíriteľné na 80 - 51 200) |
| Hľadáčik | nemá |
| LCD displej | 3″, 1.04 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 6240 x 4160, 4K, Full HD |
| Bajonet | Fujifilm X |
| Pamäťová karta | 1x SD/SDHC/SDXC (UHS-I) |
| Batéria | NP-W126S (NP-W126) |
| Hmotnosť | 355g (vrátane batérie a pamäťovej karty) |
| Rozmery | 112 x 67 x 38 mm |




















































































