Nikon ZR
Nikon ZR
Zobraziť / skryť popisDruh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: Full Frame
Počet pixelov: 24.5 megapixelov
Max. rozlíšenie: 6048 x 4032
Druh senzora: CMOS
Uzávierka: elektronická 30 - 1/16000 sek., bulb
Meranie expozície: TTL pomocou obrazového snímača fotoaparátu
ISO: Auto, 100-51200 (rozšíriteľné na 204800)
Hľadáčik: nemá
LCD displej: 4″, 3.07 mil. bodov
Vstavaný blesk: nie
Video: 6K, 4K, Full HD
Bajonet: Nikon Z
Pamäťová karta: 1x CFexpress (Typ B), XQD + 1x microSD, microSDHC, micro SDXC
Batéria: EN-EL15c (alternatívne EN-EL15b, EN-EL15a)
Hmotnosť: 630g (s batériou a pamäťovou kartou)
Rozmery: 134 × 80.5 × 49 mm
Odporúčané príslušenstvo pre Nikon ZR
Objektívy pre Nikon ZR
Špecifikácia Nikon ZR
| Výrobca | Nikon |
|---|---|
| Model | Nikon ZR |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | Full Frame |
| Počet pixelov | 24.5 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 6048 x 4032 |
| Druh senzora | CMOS |
| Uzávierka | elektronická, 30 - 1/16000 sek., bulb |
| Meranie expozície | TTL pomocou obrazového snímača fotoaparátu |
| ISO | Auto, 100-51200 (rozšíriteľné na 204800) |
| Hľadáčik | nemá |
| LCD displej | 4″, 3.07 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 6K, 4K, Full HD |
| Bajonet | Nikon Z |
| Pamäťová karta | 1x CFexpress (Typ B), XQD + 1x microSD, microSDHC, micro SDXC |
| Batéria | EN-EL15c (alternatívne EN-EL15b, EN-EL15a) |
| Hmotnosť | 630g (s batériou a pamäťovou kartou) |
| Rozmery | 134 × 80.5 × 49 mm |































































































