Nikon Z5 II
Nikon Z5 II
Zobraziť / skryť popisDruh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: Full Frame
Počet pixelov: 24.5 megapixelov
Max. rozlíšenie: 6048 x 4032
Druh senzora: CMOS
Uzávierka: 30 - 1/8000 sek., bulb
Meranie expozície: TTL pomocou obrazového snímača fotoaparátu
ISO: Auto, 100-64000 (rozšíriteľné na 50-204800)
Hľadáčik: elektronický, 3.69 mil. bodov
LCD displej: 3.2″, 2.1 mil. bodov
Vstavaný blesk: nie
Video: 4032x2268, 4K, Full HD (súbory NEV, MOV, MP4)
Bajonet: Nikon Z
Pamäťová karta: 2x Secure Digital (SD, SDHC, SDXC)
Batéria: EN-EL15c (alternatívne EN-EL15b, EN-EL15a)
Hmotnosť: 700g (s batériou a pamäťovou kartou)
Rozmery: 134 × 100.5 × 72 mm
Odporúčané príslušenstvo pre Nikon Z5 II
Objektívy pre Nikon Z5 II
Špecifikácia Nikon Z5 II
| Výrobca | Nikon |
|---|---|
| Model | Nikon Z5 II |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | Full Frame |
| Počet pixelov | 24.5 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 6048 x 4032 |
| Druh senzora | CMOS |
| Uzávierka | 30 - 1/8000 sek., bulb |
| Meranie expozície | TTL pomocou obrazového snímača fotoaparátu |
| ISO | Auto, 100-64000 (rozšíriteľné na 50-204800) |
| Hľadáčik | elektronický, 3.69 mil. bodov |
| LCD displej | 3.2″, 2.1 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 4032 × 2268, 4K, Full HD (súbory NEV, MOV, MP4) |
| Bajonet | Nikon Z |
| Pamäťová karta | 2x Secure Digital (SD, SDHC, SDXC) |
| Batéria | EN-EL15c (alternatívne EN-EL15b, EN-EL15a) |
| Hmotnosť | 700g (s batériou a pamäťovou kartou) |
| Rozmery | 134 × 100.5 × 72 mm |




































































































