Sony Alpha A1 II
Sony Alpha A1 II
Zobraziť / skryť popisModel: A1 II (ILCE-1M2)
Druh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: Full Frame
Počet pixelov: 50.1 megapixelov
Max. rozlíšenie: 8640 x 5760
Druh senzora: Exmor RS CMOS (skladaný)
Uzávierka: 30 - 1/8000 sek. (elektronická uzávierka 30 - 1/32000 sek.), bulb
Meranie expozície: 1200-zónové meranie
ISO: 100 - 32 000 (rozšíriteľné na 50 - 102 400)
Hľadáčik: elektronický, 9 437 184 bodov
LCD displej: 3.2″, 2 095 104 bodov
Vstavaný blesk: nie
Video: 8K, 4K, Full HD
Bajonet: Sony E-mount
Pamäťová karta: 1x SD (UHS-I/II) / CFexpress 2.0 Type A + 1x SD (UHS-I/II) / CFexpress 2.0 Type A
Batéria: NP-FZ100
Hmotnosť: 743g (vrátane batérie a pamäťovej karty)
Rozmery: 136.1 x 96.9 x 82.9 mm
Odporúčané príslušenstvo pre Sony Alpha A1 II
Objektívy pre Sony Alpha A1 II
Špecifikácia Sony Alpha A1 II
| Výrobca | Sony |
|---|---|
| Model | A1 II (ILCE-1M2) |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | Full Frame |
| Počet pixelov | 50.1 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 8640 x 5760 |
| Druh senzora | Exmor RS CMOS (skladaný) |
| Uzávierka | 30 - 1/8000 sek. (elektronická uzávierka 30 - 1/32000 sek.), bulb |
| Meranie expozície | 1200-zónové meranie |
| ISO | 100 - 32 000 (rozšíriteľné na 50 - 102 400) |
| Hľadáčik | elektronický, 9 437 184 bodov |
| LCD displej | 3.2″, 2 095 104 bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 8K, 4K, Full HD |
| Bajonet | Sony E-mount |
| Pamäťová karta | 1x SD (UHS-I/II) / CFexpress 2.0 Type A + 1x SD (UHS-I/II) / CFexpress 2.0 Type A |
| Batéria | NP-FZ100 |
| Hmotnosť | 743g (vrátane batérie a pamäťovej karty) |
| Rozmery | 136.1 x 96.9 x 82.9 mm |






























































































































