Samyang AF 18mm f/2.8 FE pre Sony E
- Výrobca: Samyang
- Kód produktu: 20157
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame zajtra 26.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame zajtra 26.5.2026
- Pošta - odosielame zajtra 26.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
352,00€ s DPH
Samyang AF 18mm f/2.8 FE pre Sony E
Kompaktný širokouhlý objektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Základné vlastnosti:
AF - automatické zaostrovanie
AE - elektronika s prenosom expozičných informácií
ASP - optická konštrukcia s tromi asférickými šošovkami
HR - dve šošovky s vysokým indexom lomu
ED - tri šošovky s nízkou disperziou
UMC - antireflexná povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 18mm
Svetelnosť: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 7
Optická konštrukcia: 9 členov v 8 skupinách
Min. vzdialenosť: 25cm
Priemer filtrov: 58mm
Zorný uhol: 100.1° (pre Full-Frame), 76.2° (pre APS-C)
Zaostrovanie: AF (Linear STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 63.5 x 60.5 mm
Hmotnosť: 145g
Bajonet: Sony E-mount
Súvisiace produkty
Špecifikácia: Samyang AF 18mm f/2.8 FE pre Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 18mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 9 členov / 8 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 25cm |
| Priemer filtrov | 58mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 63.5 x 60.5 mm |
| Hmotnosť | 145g |
| Bajonet | Sony E-mount |




























































