Viltrox AF 135mm f/1.8 LAB FE Sony E
Viltrox AF 135mm f/1.8 LAB FE Sony E
Teleobjektív Viltrox s ohniskom 135mm a svetelnosťou f/1.8 je charakteristický svojou ostrosťou a výkonným automatickým zaostrovaním.
Určený je pre fotoaparáty s bajonetom Sony E-mount.
Základné vlastnosti:
AF - automatické zaostrovanie (výkonný VCM motor)
IF - vnútorné zaostrovanie
Displej - zobrazuje užitočné informácie
AF/MF - prepínač automatického a manuálneho zaostrovania
Click ON/OFF - prepínač hladkého chodu clonového krúžka a chodu s klikaním
Fn1, Fn2 - tlačidlá pre nastavenie užívateľských funkcií
Focus Limiting - prepínač rozsahu zaostrenia
ED - optické členy s nízkou disperziou
HR - optické členy s vysokým indexom lomu
HD Nano MC - antireflexná úprava s vodoodpudivou funkciou
Mg-Al - telo zo zliatiny horčíka a hliníka
Dust and Moisture Proof - zvýšená odolnosť proti prachu a vlhkosti
USB - možnosť aktualizovať firmware cez integrovaný USB-C port
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 135mm
Optická konštrukcia: 14 členov / 9 skupín
Svetelnosť: f/1.8
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 11
Min. vzdialenosť: 72cm
Priemer filtrov: 82mm
Zaostrovanie: AF (VCM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 93 x 145.7 mm
Hmotnosť: 1235g
Bajonet: Sony E-mount
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 135mm f/1.8 LAB FE Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 135mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 14 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 11 |
| Min. vzdialenosť | 72cm |
| Priemer filtrov | 82mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 93 x 145.7 mm |
| Hmotnosť | 1235g |
| Bajonet | Sony E-mount |
Video: Viltrox AF 135mm f/1.8 LAB FE Sony E
Filtre pre Viltrox AF 135mm f/1.8 LAB FE Sony E
158,00€ 218,00€



































































