Viltrox AF 85mm f/2.0 EVO FE Sony E
- Výrobca: Viltrox
- Kód produktu: 55081
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
298,00€ s DPH
Viltrox AF 85mm f/2.0 EVO FE Sony E
Objektív Viltrox s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 85mm a svetelnosťou f/2.0 je ideálny na zachytávanie pôsobivých portrétov s prirodzenou perspektívou a plynulým oddelením snímaného objektu od pozadia.
Určený je pre fotoaparáty s bajonetom Sony E-mount.
Základné vlastnosti:
AF - automatické zaostrovanie (STM motor)
IF - vnútorné zaostrovanie
AF/MF - prepínač automatického a manuálneho zaostrovania
Click ON/OFF - prepínač hladkého chodu clonového krúžka a chodu s klikaním
Fn Button - tlačidlo na nastavenie užívateľských funkcií
ED - optické členy s nízkou disperziou
HR - optický člen s vysokým indexom lomu
Dust and Moisture Protection - zvýšená odolnosť proti prachu a vlhkosti
USB - možnosť aktualizovať firmware cez integrovaný USB-C port
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 85mm
Optická konštrukcia: 10 členov / 8 skupín
Svetelnosť: f/2.0
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 74cm
Priemer filtrov: 58mm
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 69 x 76 mm
Hmotnosť: 340g
Bajonet: Sony E-mount
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 85mm f/2.0 EVO FE Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 85mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/2.0 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 10 členov / 8 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 74cm |
| Priemer filtrov | 58mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 69 x 76 mm |
| Hmotnosť | 340g |
| Bajonet | Sony E-mount |

































































