Irix Cine 45mm T1.5 pre Sony E
Irix Cine 45mm T1.5 pre Sony E
Objektív špeciálne navrhnutý pre filmový priemysel a tvorbu videa.
Je navrhnutý v súlade s normami filmového priemyslu.
Krúžky s ozubením štandardu MOD 0.8 zaisťujú kompatibilitu s väčšinou príslušenstva.
Optická konštrukcia umožňuje prácu s technikou až do veľkosti senzora Full-Frame.
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 45mm
Veľkosť senzora: max. Full-Frame
Veľkosť senzora: max. Full-Frame
Zorný uhol: 43.6° (pre Full-Frame)
Optická konštrukcia: 11 členov / 9 skupín (4x HR, 1x ED, 1x ASP)
Svetelnosť: T1.5
Max. clona: T22
Max. clona: T22
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 40cm
Priemer filtrov: 86mm
Predný magnetický držiak: MMS - Magnetic Mount System
Predný magnetický držiak: MMS - Magnetic Mount System
Riadenie expozície (prenos clony): manual
Zaostrovanie: manual
Stupnica vzdialenosti: metric
Ostriaci krúžok: MOD 0.8, 119 zubov, uhol rotácie 180°
Clonový krúžok: MOD 0.8, 110 zubov, uhol rotácie 75°
Spôsob nanesenia značiek: mechanicky vrytím, UV reaktívny lak
Stupnica vzdialenosti: metric
Ostriaci krúžok: MOD 0.8, 119 zubov, uhol rotácie 180°
Clonový krúžok: MOD 0.8, 110 zubov, uhol rotácie 75°
Spôsob nanesenia značiek: mechanicky vrytím, UV reaktívny lak
Tesnenie konštrukcie: tesnenia proti vplyvom počasia
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 97x138mm
Hmotnosť: 1190g
Bajonet: Sony E-mountObsah balenia:
1x objektív
1x odnímateľná slnečná clona
1x odnímateľná pätica 1/4"
1x predná krytka
1x zadná krytka
Špecifikácia: Irix Cine 45mm T1.5 pre Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 45mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | T1.5 |
| Max. clona | T22 |
| Optická konštrukcia | 11 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 40cm |
| Priemer filtrov | 86mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 97 x 138 mm |
| Hmotnosť | 1190g |
| Bajonet | Sony E-mount |












