Viltrox AF 16mm f/1.8 FE Sony E
- Výrobca: Viltrox
- Kód produktu: 55044
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
548,00€ s DPH
Viltrox AF 16mm f/1.8 FE Sony E
Ultra širokouhlý objektív s automatickým zaostrovaním, displejom a mnohými funkciami.
Základné vlastnosti:
AF - automatické zaostrovanie (STM motor)
IF - vnútorné zaostrovanie
Displej - zobrazuje užitočné informácie
AF/MF - prepínač automatického a manuálneho zaostrovania
Click ON/OFF - prepínač hladkého chodu clonového krúžka a chodu s klikaním
Fn1, Fn2 - tlačidlá pre nastavenie užívateľských funkcií
ED - optické členy s nízkou disperziou
ASP - asférické optické členy
HD Nano MC - antireflexná úprava
Dust Proof - zvýšená odolnosť proti prachu
USB - možnosť aktualizovať firmware cez integrovaný USB-C port
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 16mm
Optická konštrukcia: 15 členov / 12 skupín
Svetelnosť: f/1.8
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 27cm
Priemer filtrov: 77mm
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 85.2 x 103 mm
Hmotnosť: 550g
Bajonet: Sony E-mount
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 16mm f/1.8 FE Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 16mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/1.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 15 členov / 12 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 27cm |
| Priemer filtrov | 77mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 85.2 x 103 mm |
| Hmotnosť | 550g |
| Bajonet | Sony E-mount |
Video: Viltrox AF 16mm f/1.8 FE Sony E
Filtre pre Viltrox AF 16mm f/1.8 FE Sony E
139,00€




































































