Irix 45mm f/1.4 Dragonfly pre Pentax
Irix 45mm f/1.4 Dragonfly pre Pentax
Vysoko svetelný objektív určený pre fotoaparáty s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 45mm
Zorný uhol: 51.4° (pre Full-frame)
Optická konštrukcia: 11 členov / 9 skupín (1x ASP)
Svetelnosť: f/1.4
Max. clona: f/22
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 40cm
Priemer filtrov: 77mm
Riadenie expozície (prenos clony): elektronicky z tela fotoaparátu
Zaostrovanie: manual s možnosťou fixácie
Mechanická konštrukcia: vnútorná konštrukcia s kovovými komponentami
Mechanická konštrukcia: vnútorná konštrukcia s kovovými komponentami
Povrchová úprava: odolná proti poškriabaniu
Spôsob nanesenia značiek: mechanicky vrytím, UV reaktívny lak
Materiál ostriaceho krúžka: protišmyková úprava
Tesnenie konštrukcie: ostriaci krúžok, fixačný krúžok, bajonet
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 87x104mm
Hmotnosť: 910g
Bajonet: Pentax KObsah balenia:
1x objektív
1x odnímateľná slnečná clona
1x predná krytka
2x zadná krytka
1x pevné transportné púzdro
Špecifikácia: Irix 45mm f/1.4 Dragonfly pre Pentax
| Ohnisková vzdialenosť | 45mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/1.4 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 11 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 40cm |
| Priemer filtrov | 77mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 87 x 104 mm |
| Hmotnosť | 910g |
| Bajonet | Pentax K |
Filtre pre Irix 45mm f/1.4 Dragonfly pre Pentax
Doprava zdarma
139,00€
Na sklade

































































