Canon EOS R7
Canon EOS R7
Zobraziť / skryť popisSenzor: APS-C (22.3 x 14.8 mm), CMOS
Počet efektívnych pixelov: 32,5 megapixelov
Celkový počet pixelov: 34,4 megapixelov
Pomer strán: 3 : 2
Rozlíšenie: 6960 x 4640
Obrazový procesor: DIGIC X
Objektívy: bajonet RF / RF-S (objektívy EF a EF-S je možné nasadiť pomocou adaptérov)
Stabilizácia obrazu: Shift-IS, až 8-kroková (v závislosti od použitého objektívu)
Zaostrovanie: Dual Pixel CMOS AF II (rozsah -5 až 20 EV)
Režimy zaostrenia: AF / manual
Meranie expozície: 384-zónové meranie
Rozsah merania: EV -2 – 20 (pri 23 °C, ISO 100)
Korekcia expozície: +/-3 EV v prírastkoch 1/3 alebo 1/2 (možné kombinovať s AEB).
Citlivosť ISO: auto, 100 - 32 000 (rozšíriteľné na 51 200)
Uzávierka: elektronicky riadená štrbinová uzávierka a funkcia elektronickej uzávierky na snímači
Rýchlosť: 30-1/8000 sek. (s krokom 1/2 alebo 1/3), bulb, elektronická do 1/64000
Hľadáčik: 0,39-palcový OLED, 2,36 mil. bodov, pokytie pribl. 100%
Korekcia dioptrií: -4 až +2
LCD displej: 7,5cm (2,95-palcový), otočný, pribl. 1,62 mil. bodov, pokrytie 100%
Blesk: kompatibilmé externé blesky EX Speedlite, meranie E-TTL II
X-synchronizácia: 1/200 sek. (1/320 pri elektronickej uzávierke na 1. lamelu)
Korekcia expozície blesku: +/- 3 EV v krokoch po 1/3 EV
Vstavaný blesk: nie
Farebný priestor: sRGB a Adobe RGB
Sériové snímanie: max. 15 sn./sek. (30 sn./s s elektronickou uzávierkou)
Video: 4K, Full HD
USB: 3.2 Gen 2 typ USB-C
WiFi: áno
Bluetooth: áno
GPS: nie (len s príslušenstvom)
Používateľské funkcie: 19
Pamäťová karta: 2x SD/SDHC/SDXC a UHS-II
Batéria: nabíjateľná lítium-iónová batéria LP-E6NH (LP-E6N, LP-E6)
Rozmery (Š x V x H): 132,0 x 90,4 x 91,7 mm
Hmotnosť (vrátane batérie a karty): pribl. 612g
Odporúčané príslušenstvo pre Canon EOS R7
Objektívy pre Canon EOS R7
979,00€
Špecifikácia Canon EOS R7
| Výrobca | Canon |
|---|---|
| Model | Canon EOS R7 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | APS-C |
| Počet pixelov | 32.5 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 6960 x 4640 |
| Druh senzora | CMOS |
| Uzávierka | 30 - 1/8000 sek. (elektronická do 1/64000), bulb |
| Meranie expozície | 384-zónové meranie |
| ISO | 100-32 000 (rozšíriteľné na 51 200) |
| Hľadáčik | elektronický, 2.36 mil. bodov |
| LCD displej | 2.95″, 1.62 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 4K, Full HD |
| Bajonet | Canon RF |
| Pamäťová karta | 2x SD/SDHC/SDXC (UHS-II) |
| Batéria | LP-E6NH (LP-E6N, LP-E6) |
| Hmotnosť | 612g |
| Rozmery | 132.0 x 90.4 x 91.7 mm |

















































































































