Laowa Argus 28mm f/1.2 FF Canon RF
Laowa Argus 28mm f/1.2 FF Canon RF
Extrémne svetelný plne manuálny objektív z exkluzívnej série Argus. Vykreslí formát senzora s veľkosťou Full Frame.
Základné vlastnosti:
- vysoká svetelnosť až f/1.2
- optická konštrukcia s členmi ED a UHR
- Click Switch - prepnutie clonového krúžka na plynulý chod alebo chod s "cvakaním"
- dlhý chod zaostrovacieho krúžka
- IF vnútorné zaostrovanie, pri zaostrovaní sa nemení dĺžka objektívu
- výnimočný bokeh
Technické parametre:
Formát: Full Frame
Ohnisková vzdialenosť: 28mm
Optická konštrukcia: 13 členov / 7 skupín
Svetelnosť: f/1.2
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 13
Min. vzdialenosť: 50cm
Priemer filtrov: 62mm
Zorný uhol: 75.4° (Full Frame)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 68.5 x 106.31 mm
Hmotnosť: 562g
Bajonet: Canon RF
Špecifikácia: Laowa Argus 28mm f/1.2 FF Canon RF
| Ohnisková vzdialenosť | 28mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/1.2 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 13 členov / 7 skupín |
| Počet lamiel clony | 13 |
| Min. vzdialenosť | 50cm |
| Priemer filtrov | 62mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 68.5 x 106.31 mm |
| Hmotnosť | 562g |
| Bajonet | Canon RF |


























































