Laowa Argus 45mm f/0.95 FF Canon RF
- Výrobca: Laowa
- Kód produktu: 89229
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
- 799,00€
-
699,00€ s DPH
Laowa Argus 45mm f/0.95 FF Canon RF
Extrémne svetelný plne manuálny objektív z exkluzívnej série Argus. Vykreslí formát senzora s veľkosťou Full Frame.
Základné vlastnosti:
- vysoká svetelnosť až f/0.95
- optická konštrukcia s APO členom
- Click Switch - prepnutie clonového krúžka na plynulý chod alebo chod s "cvakaním"
- dlhý chod zaostrovacieho krúžka
- nízky breathing
- IF vnútorné zaostrovanie, pri zaostrovaní sa nemení dĺžka objektívu
- výnimočný bokeh
Technické parametre:
Formát: Full Frame
Ohnisková vzdialenosť: 45mm
Optická konštrukcia: 13 členov / 9 skupín
Svetelnosť: f/0.95
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 15
Min. vzdialenosť: 50cm
Priemer filtrov: 72mm
Zorný uhol: 51.3° (Full Frame)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 76.8 x 110 mm
Hmotnosť: 835g
Bajonet: Canon RF
Špecifikácia: Laowa Argus 45mm f/0.95 FF Canon RF
| Ohnisková vzdialenosť | 45mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/0.95 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 13 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 15 |
| Min. vzdialenosť | 50cm |
| Priemer filtrov | 72mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 76.8 x 110 mm |
| Hmotnosť | 835g |
| Bajonet | Canon RF |






































































