Laowa Argus 35mm f/0.95 FF Canon RF
Laowa Argus 35mm f/0.95 FF Canon RF
Extrémne svetelný plne manuálny objektív z exkluzívnej série Argus. Vykreslí formát senzora s veľkosťou Full Frame.
Základné vlastnosti:
- vysoká svetelnosť až f/0.95
- optická konštrukcia s APO členom
- Click Switch - prepnutie clonového krúžka na plynulý chod alebo chod s "cvakaním"
- dlhý chod zaostrovacieho krúžka
- nízky breathing
- IF vnútorné zaostrovanie, pri zaostrovaní sa nemení dĺžka objektívu
- výnimočný bokeh
Technické parametre:
Formát: Full Frame
Ohnisková vzdialenosť: 35mm
Optická konštrukcia: 14 členov / 9 skupín
Svetelnosť: f/0.95
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 15
Min. vzdialenosť: 50cm
Priemer filtrov: 72mm
Zorný uhol: 63.4° (Full Frame)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 76.8 x 103 mm
Hmotnosť: 755g
Bajonet: Canon RF
Špecifikácia: Laowa Argus 35mm f/0.95 FF Canon RF
| Ohnisková vzdialenosť | 35mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/0.95 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 14 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 15 |
| Min. vzdialenosť | 50cm |
| Priemer filtrov | 72mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 76.8 x 103 mm |
| Hmotnosť | 755g |
| Bajonet | Canon RF |








































































