Canon EOS R50 V
Canon EOS R50 V
Zobraziť / skryť popisSenzor: APS-C (22.3 x 14.9 mm), CMOS
Počet efektívnych pixelov: 24.2 megapixelov
Celkový počet pixelov: 25.5 megapixelov
Pomer strán: 3 : 2
Rozlíšenie: 6000 x 4000
Obrazový procesor: DIGIC X
Objektívy: bajonet RF / RF-S (objektívy EF a EF-S je možné nasadiť pomocou adaptérov)
Stabilizácia obrazu: iba objektív
Zaostrovanie: Dual Pixel CMOS AF II (rozsah -5 až 20 EV)
Režimy zaostrenia: AF / manual
Meranie expozície: 384-zónové meranie
Rozsah merania: EV -2 – 20 (pri 23 °C, ISO 100)
Korekcia expozície: +/-3 EV v prírastkoch 1/3 (možné kombinovať s AEB)
Citlivosť ISO: auto, 100 - 32 000 (rozšíriteľné na 51 200)
Uzávierka: elektronicky riadená štrbinová uzávierka, elektronická
Rýchlosť: 30-1/4000 sek. (s krokom 1/3), bulb, elektronická do 1/8000 sek.
Hľadáčik: nemá
LCD displej: 7,5cm (3-palcový), pevný, pribl. 1,04 mil. bodov, pokrytie 100%
Blesk: kompatibilmé externé blesky EX Speedlite, meranie E-TTL II, nutný adaptér AD-E1
X-synchronizácia: 1/250 sek.
Korekcia expozície blesku: +/- 3 EV v krokoch po 1/3 alebo 1/2 EV
Vstavaný blesk: nemá
Sériové snímanie: max. 12 sn./sek. (15 sn./sek. s elektronickou uzávierkou)
Video: 4K, Full HD
USB: 3.2 typ USB-C
WiFi: áno
Bluetooth: áno
GPS: nie
Pamäťová karta: 1x SD/SDHC/SDXC a UHS-II
Batéria: nabíjateľná lítium-iónová batéria LP-E17
Rozmery (Š x V x H): 119.3 x 73.7 x 45.2 mm
Hmotnosť (vrátane batérie a karty): pribl. 370g
Odporúčané príslušenstvo pre Canon EOS R50 V
Objektívy pre Canon EOS R50 V
979,00€
Špecifikácia Canon EOS R50 V
| Výrobca | Canon |
|---|---|
| Model | Canon EOS R50 V |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | APS-C |
| Počet pixelov | 24.2 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 6000 x 4000 |
| Druh senzora | CMOS |
| Uzávierka | 30 - 1/4000 sek., bulb, elektronická do 1/8000 sek. |
| Meranie expozície | 384-zónové meranie |
| ISO | 100-32 000 (rozšíriteľné na 51 200) |
| Hľadáčik | nemá |
| LCD displej | 3″, 1.04 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | nemá |
| Video | 4K, Full HD |
| Bajonet | Canon RF |
| Pamäťová karta | 1x SD/SDHC/SDXC (UHS-II) |
| Batéria | LP-E17 |
| Hmotnosť | 370g |
| Rozmery | 119.3 x 73.7 x 45.2 mm |



































































































