Canon EOS R3
Canon EOS R3
Zobraziť / skryť popisSenzor: Full Frame (36 x 24 mm), skladaný CMOS
Počet efektívnych pixelov: 24,1 megapixelov
Celkový počet pixelov: 26,7 megapixelov
Pomer strán: 3 : 2
Rozlíšenie: 6000 x 4000
Obrazový procesor: DIGIC X
Objektívy: bajonet RF (objektívy EF a EF-S je možné nasadiť pomocou adaptérov)
Stabilizácia obrazu: Sensor Shift-IS, až 8-kroková v závislosti od použitého objektívu
Zaostrovanie: Dual Pixel CMOS AF II (rozsah -7,5 až 20 EV)
Režimy zaostrenia: AF / manual
Meranie expozície: 384-zónové meranie
Rozsah merania: EV -3 – 20 (pri 23 °C, ISO 100)
Korekcia expozície: +/-3 EV v prírastkoch 1/3 alebo 1/2 (možné kombinovať s AEB).
Citlivosť ISO: auto, 100 - 102 400 (rozšíriteľné na 50 až 204 800)
Uzávierka: elektronicky riadená štrbinová uzávierka a funkcia elektronickej uzávierky na snímači
Rýchlosť: 30-1/8000 sek. (s krokom 1/2 alebo 1/3), bulb
Hľadáčik: 0,5-palcový OLED, 5,76 mil. bodov, pokytie pribl. 100%
Korekcia dioptrií: -4 až +2
LCD displej: 8,01cm (3,2-palcový), otočný, pribl. 4,15 mil. bodov, pokrytie 100%
Blesk: kompatibilmé externé blesky EX Speedlite, meranie E-TTL II
X-synchronizácia: 1/200 s (1/250 pri elektronickej uzávierke na 1. lamelu)
Korekcia expozície blesku: +/- 3 EV v krokoch po 1/3 EV
Vstavaný blesk: nie
Farebný priestor: sRGB a Adobe RGB
Sériové snímanie: max. 12 sn./sek. (30 sn./s s elektronickou uzávierkou)
Video: 6K, 4K, Full HD
USB: 3.2, 2. generácie USB C
WiFi: áno
Bluetooth: áno
GPS: nie
Pamäťová karta: 1x CFexpress typu B / 1x SD/SDHC/SDXC a UHS-II
Batéria: nabíjateľná lítium-iónová batéria LP-E19
Rozmery (Š x V x H): 150 x 142,6 x 87,2 mm
Hmotnosť (vrátane batérie a karty): pribl. 1015 g
Odporúčané príslušenstvo pre Canon EOS R3
Objektívy pre Canon EOS R3
979,00€
Špecifikácia Canon EOS R3
| Výrobca | Canon |
|---|---|
| Model | Canon EOS R3 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | Full Frame |
| Počet pixelov | 24.1 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 6000 x 4000 |
| Druh senzora | CMOS, skladaný |
| Uzávierka | 30 - 1/8000 sek. (elektronická do 1/64000), bulb |
| Meranie expozície | 384-zónové meranie |
| ISO | Auto, 100-102400 (rozšíriteľné na 50-204800) |
| Hľadáčik | elektronický, 5.76 mil. bodov |
| LCD displej | 3.2″, 4.15 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 6K, 4K, Full HD |
| Bajonet | Canon RF |
| Pamäťová karta | SD/SDHC/SDXC (UHS-II supported) + CFexpress Type B |
| Batéria | LP-E19 |
| Hmotnosť | 1015g |
| Rozmery | 150 x 143 x 87 mm |



























































































