Walimex Pro 300mm f/6.3 Mirror pre Sony E (made by Samyang)
- Výrobca: Walimex Pro
- Kód produktu: 72706
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
129,00€ s DPH
Walimex Pro 300mm f/6.3 Mirror pre Sony E (made by Samyang)
Zrkadlový objektív s manuálnym zaostrovaním určený pre fotoaparáty s veľkosťou senzora APS-C. Vyznačuje sa malými rozmermi a nízkou hmotnosťou.
Základné vlastnosti:
ED - šošovka s nízkou disperziou
UMC - antireflexná povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 300mm
Svetelnosť: f/6.3
Max. clona: f/6.3
Optická konštrukcia: 9 členov v 9 skupinách
Min. vzdialenosť: 0.9m
Priemer filtrov: 58mm
Zorný uhol: 5.4° (pre APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 64.5 x 73.8 mm
Hmotnosť: 320g
Bajonet: Sony E-mount
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x slnečná clona
1x vrecúčko
Objektív je vyrobený spoločnosťou Samyang Optics.
Špecifikácia: Walimex Pro 300mm f/6.3 Mirror pre Sony E (made by Samyang)
| Ohnisková vzdialenosť | 300mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/6.3 |
| Max. clona | f/6.3 |
| Optická konštrukcia | 9 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | nemá |
| Min. vzdialenosť | 0.9m |
| Priemer filtrov | 58mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 64.5 x 73.8 mm |
| Hmotnosť | 320g |
| Bajonet | Sony E-mount |




























































