Viltrox AF 85mm f/1.8 II STM ED IF XF pre Fujifilm X
- Výrobca: Viltrox
- Kód produktu: 55031
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
356,00€ s DPH
Viltrox AF 85mm f/1.8 II STM ED IF XF pre Fujifilm X
Svetelný objektív s automatickým zaostrovaním.
Základné vlastnosti:
AF - automatické zaostrovanie (STM motor)
IF - vnútorné zaostrovanie
ED - optický člen s nízkou disperziou
Nano MC - antireflexná úprava
USB - možnosť aktualizovať firmware cez integrovaný USB port
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 85mm
Optická konštrukcia: 10 členov / 7 skupín
Svetelnosť: f/1.8
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 80cm
Priemer filtrov: 72mm
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 80 x 92 mm
Hmotnosť: 492g
Bajonet: Fujifilm X
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 85mm f/1.8 II STM ED IF XF pre Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 85mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 10 členov / 7 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 80cm |
| Priemer filtrov | 72mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 80 x 92 mm |
| Hmotnosť | 492g |
| Bajonet | Fujifilm X |








































































