Viltrox AF 35mm f/1.2 LAB Nikon Z
Viltrox AF 35mm f/1.2 LAB Nikon Z
Profesionálny objektív Viltrox s ohniskom 35mm je vhodný na každodenné fotografovanie. Vynikajúca svetelnosť f/1.2 poskytuje prvotriedny výkon pri nízkom osvetlení a objektív robí ideálnym pre portréty a nočné zábery.
Určený je pre fotoaparáty s bajonetom Nikon Z.
Základné vlastnosti:
AF - automatické zaostrovanie (výkonný VCM motor)
IF - vnútorné zaostrovanie
Displej - zobrazuje užitočné informácie
AF/MF - prepínač automatického a manuálneho zaostrovania
Click ON/OFF - prepínač hladkého chodu clonového krúžka a chodu s klikaním
Multi-Functional Ring - multifunkčný clonový krúžok umožňuje rýchle nastavenie parametrov ako clony alebo zaostrenia presne podľa aktuálnej potreby
Fn1, Fn2 - tlačidlá pre nastavenie užívateľských funkcií
ED - optické členy s nízkou disperziou
HR - optické členy s vysokým indexom lomu
ASP - asférické optické členy
HD Nano MC - antireflexná úprava s vodoodpudivou funkciou
Metal Body - celokovová odolná konštrukcia
Dust and Moisture Proof - zvýšená odolnosť proti prachu a vlhkosti
USB - možnosť aktualizovať firmware cez integrovaný USB-C port
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 35mm
Optická konštrukcia: 15 členov / 10 skupín
Svetelnosť: f/1.2
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 11
Min. vzdialenosť: 34cm
Priemer filtrov: 77mm
Zaostrovanie: AF (VCM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 89.2 x 123.5 mm
Hmotnosť: 970g
Bajonet: Nikon Z
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 35mm f/1.2 LAB Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 35mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/1.2 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 15 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 11 |
| Min. vzdialenosť | 34cm |
| Priemer filtrov | 77mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 89.2 x 123.5 mm |
| Hmotnosť | 970g |
| Bajonet | Nikon Z |
Video: Viltrox AF 35mm f/1.2 LAB Nikon Z
Filtre pre Viltrox AF 35mm f/1.2 LAB Nikon Z
139,00€







































































