Viltrox AF 14mm f/4.0 Air FE Sony E
Viltrox AF 14mm f/4.0 Air FE Sony E
Kompaktný ultra-širokouhlý full-frame objektív zo série Air má automatické zaostrovanie a je navrhnutý pre fotoaparáty s bajonetom Sony.
Ponúka ohniskovú vzdialenosť 14mm, ktorá je vhodná na snímanie krajiny, architektúry alebo na astrofotografiu.
Základné vlastnosti:
• automatické zaostrovanie (STM motor)
• vnútorné zaostrovanie
• antireflexná úprava
• optické členy s nízkou disperziou
• optické členy s vysokým indexom lomu
• asférické optické členy
• možnosť aktualizovať firmvér cez integrovaný port USB-C
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 14mm
Optická konštrukcia: 12 členov / 9 skupín
Svetelnosť: f/4.0
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 7
Min. vzdialenosť: 13cm
Priemer filtrov: 58mm
Zorný uhol: 112.6°
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 65 x 56.4 mm
Hmotnosť: 170g
Bajonet: Sony E-mount
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 14mm f/4.0 Air FE Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 14mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/4.0 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 12 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 13cm |
| Priemer filtrov | 58mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 65 x 56.4 mm |
| Hmotnosť | 170g |
| Bajonet | Sony E-mount |
































































