Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 pre Nikon F
Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 pre Nikon F
Zoom teleobjektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty Nikon s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Základné vlastnosti:
VC - stabilizácia obrazu
USD - ultrazvukový motor AF
FLR - Fluoride Coating
TAP-in - kompatibilita s konzolou Tamron TAP-in
Technické parametre:
Formát: Full-Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 70-200mm
Optická konštrukcia: 23 členov / 17 skupín
Svetelnosť: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 95cm
Priemer filtrov: 77mm
Zorný uhol: 34°21' - 12°21' (pre Full-Frame)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 88 x 191.3 mm
Hmotnosť: 1485g
Bajonet: Nikon F
Súvisiace produkty
Špecifikácia: Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 pre Nikon F
| Ohnisková vzdialenosť | 70-200mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 23 členov / 17 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 95cm |
| Priemer filtrov | 77mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 88 x 191.3 mm |
| Hmotnosť | 1485g |
| Bajonet | Nikon F |
Filtre pre Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 pre Nikon F
Doprava zdarma
139,00€
Na sklade

































































