Tamron SP 35mm f/1.4 Di USD pre Canon EF
Tamron SP 35mm f/1.4 Di USD pre Canon EF
Objektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty Canon s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Základné vlastnosti:
USD - ultrazvukový motor AF
FLR - Fluorine Coating
TAP-in - kompatibilita s konzolou Tamron TAP-in
Technické parametre:
Formát: Full-Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 35mm
Optická konštrukcia: 14 členov / 10 skupín
Svetelnosť: f/1.4
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 30cm
Priemer filtrov: 72mm
Zorný uhol: 63°26' (pre Full-Frame)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 80.9 x 104.8 mm
Hmotnosť: 815g
Bajonet: Canon EF
Súvisiace produkty
Špecifikácia: Tamron SP 35mm f/1.4 Di USD pre Canon EF
| Ohnisková vzdialenosť | 35mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 14 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 30cm |
| Priemer filtrov | 72mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 80.9 x 104.8 mm |
| Hmotnosť | 815g |
| Bajonet | Canon EF |







































































