Tamron SP AF 10-24mm f/3.5-4.5 Di II LD pre Canon
- Výrobca: Tamron
- Kód produktu: 12000
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame dnes 30.4.2026
- Kuriér GLS - odosielame dnes 30.4.2026
- Pošta - odosielame dnes 30.4.2026
-
-
Doprava zdarma
- 429,00€
-
399,00€ s DPH
Tamron SP AF 10-24mm f/3.5-4.5 Di II LD pre Canon
Ultra širokouhlý objektív pre fotoaparáty s veľkosťou čipu APS-C.
Technické parametre:
| Ohnisková vzdialenosť | 10-24mm |
| Svetelnosť |
3.5-4.5 |
| Počet lamiel clony |
7 |
| Min. vzdialenosť |
24cm |
| Priemer filtra |
77mm |
| Rozmery (dĺžka x priemer) | 86,5 x 83,2mm |
| Hmotnosť | 406g |
| Bajonet | Canon |
Špecifikácia: Tamron SP AF 10-24mm f/3.5-4.5 Di II LD pre Canon
| Ohnisková vzdialenosť | 10-24mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/3.5-4.5 |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 24cm |
| Priemer filtrov | 77mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 83.2 x 86.5 mm |
| Hmotnosť | 406g |
| Bajonet | Canon EF |
Filtre pre Tamron SP AF 10-24mm f/3.5-4.5 Di II LD pre Canon
Doprava zdarma
139,00€
Na sklade
































































