Samyang 16mm f/2.0 ED AS UMC CS AE pre Nikon F
Samyang 16mm f/2.0 ED AS UMC CS AE pre Nikon F
Vysoko svetelný širokouhlý objektív s manuálnym zaostrovaním určený pre fotoaparáty s veľkosťou senzora APS-C.
Základné vlastnosti:
AS, H-ASP - optická konštrukcia s jednou asférickou a jednou hybridnou asférickou šošovkou.
ED - jedna šošovka s nízkou disperziou
UMC - antireflexná povrchová úprava Ultra Multi-Coated
AE - vstavaný čip, objektív komunikuje s fotoaparátom pri výmene
informácií pre meranie svetla a umožňuje riadiť clonu priamo z tela
fotoaparátu. Objektív pracuje v ktoromkoľvek z automatických režimov
fotoaparátu.
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 16mm
Svetelnosť: f/2.0
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 8
Optická konštrukcia: 13 členov v 11 skupinách
Min. vzdialenosť: 20cm
Priemer filtrov: 77mm
Zorný uhol: 83.1° (pre APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 83 x 86.9 mm
Hmotnosť: 570g
Bajonet: Nikon F
Špecifikácia: Samyang 16mm f/2.0 ED AS UMC CS AE pre Nikon F
| Ohnisková vzdialenosť | 16mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/2.0 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 13 členov / 11 skupín |
| Počet lamiel clony | 8 |
| Min. vzdialenosť | 20cm |
| Priemer filtrov | 77mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 83 x 86.9 mm |
| Hmotnosť | 570g |
| Bajonet | Nikon F |
Filtre pre Samyang 16mm f/2.0 ED AS UMC CS AE pre Nikon F
139,00€



































































